Odpowiedź na pytanie ofertowe

                                                                                                                   

Odpowiedź na zapytania ofertowe dotyczące II etapu modernizacji kuchni w przedszkolu Nr 43 „Jantarek” w Gdyni ul inż.j.Śmidowicza 59


1.W przedmiarze robót dot. instalacji wod.-kan w pozycji nr 49 na montaż zlewów i zlewozmywaków w ilości 4 szt. znajduje się zapis ,że koszt zlewów należy ująć przy wycenie urządzeń technologicznych wyposażenia kuchni. Czy dostawa tych zlewozmywaków jest objęta przedmiotem zamówienia?

 

2.W ramach zamówienia mają być wykonane roboty budowlane związane z modernizacją kotłowni . Na stronie Zamawiającego dostępny jest tylko przedmiar robót dotyczący tego zakresu robót. Prosimy o udostępnienie dokumentacji tego zakresu robót i rzutu pomieszczeń.

 

3.W przedmiarze robót dotyczącym robót związanych z modernizacją kotłowni ujęto tylko demontaż urządzeń, montaż zlewu i pompy odwadniającej oraz prace związane z rozbiórką wanny. Nie ujęto żadnych prac związanych z odnowieniem pomieszczenia (m.in. malowanie, szpachlowanie ścian, uzupełnienie płytek).Czy ten zakres robót jest objęty przedmiotem zamówienia?     

 

4.Czy przedmiotem zamówienia jest objęta dostawa i montaż elementów wyposażenia kuchni (meble,urządzenia)?

Opis węzeł techniczny

Rzut pomieszczeń

 Odpowiedź

Ad 1 Koszt zlewów nie należy ująć przy wycenie urządzeń technologicznych wyposażenia kuchni. Dostawa tych zlewozmywaków nie jest objęta przedmiotem zamówienia.

Ad 2.Zakres robót i rzut pomieszczeń załączamy do dokumentacji swiz.

Ad 3 . Zakres robót nie ujmował innych niż w przedmiarze robót związanych z robotami w pomieszczeniu przechowywania paliw.Ad 4. Przedmiotem zamówienia nie objęta jest dostawa i montaż wyposażenia , która wymaga nie wymaga połączenia do prądu , montażu z podłożem czy ścianą np. urządzeń elektrycznych lub wymagających połączenia z podłożem lub ścianą.


Rejestr zmian

Podmiot udostępniający: Urząd Miasta Gdyni
Odpowiedzialny za treść: Małgorzata Aleksiak
Wprowadził informację: Jadwiga Całus
Ostatnio zmodyfikował: Jadwiga Całus
Data wytworzenia informacji: 14.04.2011
Data udostępnienia informacji: 03.06.2011
Ostatnia aktualizacja: 03.06.2011
Data aktualizacji Czynność Osoba
03.06.2011 15:02 Aktualizacja treści Jadwiga Całus
03.06.2011 14:56 Aktualizacja treści Jadwiga Całus
15.04.2011 14:06 Dodanie informacji Jadwiga Całus