Wydarzenia w 2021 roku

VIRTUAL GDYNIA BUSINESS WEEK 2021

Virtual Gdynia Business Week 2021 to kolejna wirtualna odsłona znanego już cyklu Gdynia Business Week. Są to dynamiczne pięciodniowe warsztaty biznesu, prowadzone w języku angielskim przez międzynarodowych instruktorów, które w tym roku odbyły się w pięciu różnych terminach między czerwcem a sierpniem. Całość kursu odbyła się online, na platformach internetowych, które dają możliwość profesjonalnego prowadzenia zajęć i wykładów.
Virtual Gdynia Business Week 2021 jest częścią amerykańskiego programu Washington Business Week, prowadzonego przez Foundation for Private Enterprise Education. Cykl warsztatów GBW skierowany jest do uczniów gdyńskich szkół średnich. W trakcie programu uczestnicy, podzieleni na różnorodne grupy wraz z rówieśnikami z zagranicy, pracowali nad własnymi innowacyjnymi produktami i firmami. Podczas kreatywnych zajęć, pod czujnym okiem wspierającej, profesjonalnej kadry, zapoznali się z zasadami funkcjonowania firmy i zdobyli umiejętności związane z efektywnym prowadzeniem biznesu, takie jak realizacja kampanii marketingowej i promocyjnej, tworzenie i odczytywanie analiz biznesowych, konstruktywna praca zespołowa, autoprezentacja oraz wiele innych.
Ostatniego dnia odbyły się „Targi”, podczas których międzynarodowe Jury, złożone z przedstawicieli biznesu, oceniło pracę uczestników. A to wszystko w pozytywnej, pełnej energii atmosferze! Celem warsztatów jest bowiem odnalezienie w uczniach tego co najlepsze i pokazanie im drogi do odkrycia swoich talentów i mocnych stron.
W tym roku oferta programu została wzbogacona o dodatkowe profile tematyczne. Poza Business Week i Advanced Business Week (dla absolwentów poziomu podstawowego) można było wziąć udział w Clean Energy Week oraz Telehealth/HealthCare Week.
Więcej informacji o programie: www.gdyniabusinessweek.pl

Rejestr zmian

Podmiot udostępniający: Urząd Miasta Gdyni
Odpowiedzialny za treść: Joanna Leman
Wprowadził informację: Monika Pawlińska
Ostatnio zmodyfikował: Monika Pawlińska
Data wytworzenia informacji: 15.03.2021
Data udostępnienia informacji: 15.03.2021
Ostatnia aktualizacja: 15.09.2021
Data aktualizacji Czynność Osoba
15.09.2021 10:42 Aktualizacja treści Monika Pawlińska
15.09.2021 10:41 Dodanie informacji Monika Pawlińska