Organy szkoły

Dyrekcja :

mgr Ewa Podedworna-Górecka dyrektor szkoły, nauczyciel języka polskiego
mgr Mariusz Żelechowski wicedyrektor szkoły, nauczyciel przyrody


Grono pedagogiczne :

 

  1. Adamczewska Joanna
  2. Adamczyk Magdalena
  3. Barwińska Ewa
  4. Budzińska Alicja
  5. Dampc Beata
  6. Daruk Anna
  7. Demska Janina
  8. Dobek Danuta
  9. Figurska Aleksandra
  10. Gawron Katarzyna
  11. Gierszewska Joanna
  12. Gołębiewska Dorota
  13. Grodzka Magdalena
  14. Gruba Bogdan
  15. Gurzyńska Olga
  16. Hałabis Marta
  17. Jankowska Kamila
  18. Kałżyńska-Włoch Katarzyna
  19. Kisiel Alicja
  20. Komor Aleksandra
  21. Korczak Katarzyna
  22. Koszałka Jolanta
  23. Koziorzemska Katarzyna
  24. Kreft Mirella
  25. Kruszewska  Małgorzata
  26. Krynicka Joanna
  27. Kutyła Edyta
  28. Majchrzak Edyta
  29. Majewska Maria
  30. Makowski Andrzej
  31. Maliszewska Aleksandra
  32. Matuszczak Joanna
  33. Milian Malwina
  34. Miśkowiec Małgorzata
  35. Moszczyński Radosław
  36. Murawski Jarosław
  37. Muza Katarzyna
  38. Nowocień Teresa
  39. Olszewska Dorota
  40. Piątkowska Jarosława
  41. Płonka Iwona
  42. Podedworna-Górecka Ewa
  43. Popów Małgorzata
  44. Przybyszewska Alicja
  45. Przyłuska Małgorzata
  46. Schuring Iwona
  47. Sieńkowska Barbara
  48. Sokalska-Waśko Katarzyna
  49. Stefańska Agnieszka
  50. Suchomska Mariola
  51. Szczęsny Tomasz
  52. Tomaszewska Ewa
  53. Turek Ewelina
  54. Wandachowicz Renata
  55. Wawryków Alina
  56. Wiktorowicz Jolanta
  57. Wiśniewska Anna
  58. Witkowska Krystyna
  59. Wittbrot Magdalena
  60. Zalewska Renata
  61. Zaworska Izabela
  62. Zyśk-Gawan Monika
  63. Żelechowski Mariusz

Administracja:

 


1 Górka Klara - główna księgowa
2 Kassin Sylwia - kierownik administracyjny
3 Knapińska Małgorzata - specjalista ds. płac
4 Szymczak Monika - intendentka
5 Panek Aniela - specjalista administracyjny
6 Modzelewski Paweł - specjalista - administrator lokalny sieci komp.


Obsługa:

  1. Bolko Ryszard
  2. Chmielewska Elżbieta
  3. Czaja Maria
  4. Dąbrowski Sławomir
  5. Dobrzyńska Elżbieta
  6. Dobrzyński Andrzej
  7. Doroch Adrian
  8. Gejdel Franciszek
  9. Jachna Teresa
  10. Łukasiewicz Anna
  11. Magerle Beata
  12. Remisiewicz Barbara
  13. Stanisławczyk Halina
  14. Stromska Grażyna
  15. Walera Halina
  16. Węgrzynowska Jolanta


Rada Rodziców

 


Przewodnicząca - Iwona Hewelt

Z-ca: Adrianna Sierzputowska

Skarbnik - Elżbieta Jeziuk

Rejestr zmian

Podmiot udostępniający: Urząd Miasta Gdyni
Odpowiedzialny za treść: Mariusz Żelechowski
Wprowadził informację: Sylwia Kassin
Ostatnio zmodyfikował: Sylwia Kassin
Data wytworzenia informacji: 11.03.2002
Data udostępnienia informacji: 11.03.2013
Ostatnia aktualizacja: 16.02.2016
Data aktualizacji Czynność Osoba
16.02.2016 15:26 Aktualizacja treści Sylwia Kassin
19.03.2013 15:07 Korekta Sylwia Kassin
13.03.2013 09:21 Korekta Sylwia Kassin
11.03.2013 11:22 Korekta Sylwia Kassin
11.03.2013 11:20 Korekta Sylwia Kassin
11.03.2013 11:14 Dodanie informacji Sylwia Kassin
11.03.2013 09:37 Dodanie informacji Sylwia Kassin