Nabór na stanowisko: bibliotekarz

Dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Gdyni ogłasza nabór na stanowiska:

*bibliotekarz

Miejsce wykonywania pracy:  Miejska Biblioteka Publiczna w Gdyni.

Wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych w maju 2021 r. w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych wynosi mniej niż 6%.

Opis stanowiska
*    obsługa użytkowników biblioteki w zakresie udostępniania zbiorów, informowania
o nich oraz udostępniania zbiorów elektronicznych dostępnych w Internecie
*    prowadzenie dokumentacji bibliotecznej
*    przygotowywanie i organizowanie wydarzeń promujących kulturę literacką oraz aktywizujących społeczność lokalną
*    współpraca z gdyńskimi instytucjami kultury i edukacji
*    współtworzenie dobrej atmosfery w pracy

Wymagania
*    preferowane wyksztalcenie wyższe humanistyczne, mile widziane bibliotekoznawstwo i informacja naukowa, filologia polska, pedagogika lub pokrewne
*    ogólna wiedza z zakresu literatury polskiej i światowej
*    znajomość rynku wydawniczego oraz źródeł informacji o książce i literaturze
*    bardzo dobra znajomość obsługi komputera
*    umiejętność pracy z dziećmi, młodzieżą oraz dorosłymi
*    zdolności animacyjne
*    umiejętność dobrej organizacji pracy samodzielnej i w zespole
*    dyspozycyjność, komunikatywność oraz wysoka kultura osobista
*    kreatywność i dynamika w działaniu

Oferujemy
*    ciekawą pracę w sieci bibliotecznej Biblioteki Gdynia
*    zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
*    zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy – pełny etat
*    możliwości rozwoju zawodowego i awansu
*    wynagrodzenie 3000 zł. brutto

Planowany termin zatrudnienia
lipiec lub sierpień 2021 r.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres mailowy: sekretariat@bibliotekagdynia.pl (w tytule maila wpisując „nabór na stanowisko bibliotekarza”) do 20 czerwca 2021 roku, do godz. 23.00

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowychw procesie rekrutacji na stanowisko bibliotekarza, ogłoszonego 8 czerwca 2021 r. i prowadzonego przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Gdyni, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) i c) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych  osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/48/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 2016.119.1). Jednocześnie oświadczam, że jestem świadomy/a przysługującego mi prawa dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne.”
Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się z wybranymi osobami i przeprowadzenia z nimi rozmowy.

Gdynia, dnia 8 czerwca 2021 roku

Rejestr zmian

Podmiot udostępniający: Urząd Miasta Gdyni
Odpowiedzialny za treść: Natalia Gromow
Wprowadził informację: Dorota Romanów
Ostatnio zmodyfikował: Dorota Romanów
Data wytworzenia informacji: 08.06.2021
Data udostępnienia informacji: 08.06.2021
Ostatnia aktualizacja: 08.06.2021
Data aktualizacji Czynność Osoba
08.06.2021 13:38 Aktualizacja treści Dorota Romanów
08.06.2021 13:37 Dodanie informacji Dorota Romanów