Radni II kadencji 1994-1998
kadencja 1994 - 1998
1. Adrianowski Stanisław,
2. Aziewicz Tadeusz,
3. Bartnicki Andrzej,
4. Biedrzycki Jerzy,
5. Boczek Andrzej,
6. Borkowska Elżbieta,
7. Borkowski Adam,
8. Borzyński Arnosz,
9. Borusewicz Mirosława,
10. Brajer Tomasz,
11. Brzeski Maciej,
12. Budzyń Edward,
13. Byczkowski Wiesław,
14. Cegielska Franciszka,
15. Cybulski Kazimierz,
16. Dąbkowski Marek,
17. Duszewski Jarosław,
18. Geremek Rafał,
19. Gołuński Ryszard,
20. Grześkowiak Sławomir,
21. Gwiazdowska Elżbieta,
22. Hebanowski Karol,
23. Jeżewski Mściwój,
24. Joskowska Turbak Aleksandra,
25 Jurewicz Zofia,
27. Karwowski Mieczysław, ,
28. Kleger Rudomino Zbigniew,
29. Klein Krzysztof,
30. Kluba Tadeusz,
31. Kodłubański Wojciech,
32. Korczyński Ludwik,
33. Koriat Zbigniew,
34. Majkowski Henryk,
35. Markowski Jacek,
36. Matuszewski Tadeusz,
37. Niedźwiedź Edward,
38. Schmidt Adam,
39. Stasiak Bogusław,
40. Stępa Marek,
41. Szczurek Wojciech,
42. Szkopek Tomasz,
43. Szwabski Stanisław,
44. Urla Zdzisław,
45. Wilk Kazimierz,
46. Witt Adam,
47. Wolszczak Tadeusz,
48. Zagórska - Onoszko Ewa,
49. Zaleska Wiesława,
50. Zielińska Joanna,KOMISJE STAŁE RADY MIASTA II KADENCJI 1994-1998.
PRZEWODNICZĄCY KOMISJI
1. Komisja Statutowa- Wiesława Zaleska
2.Komisja Finansów i Strategii Gospodarczej- Tadeusz Aziewicz
3.Komisja Mieszkaniowa- Wojciech Kodłubański
4.Komisja Morska- Jerzy Biedrzycki
5.Komisja Polityki Gospodarczej- Adam Witt
6.Komisja Kultury i Rekreacji- Andrzej Boczek
7.Komisja Bezpieczeństwa- Elżbieta Gwiazdowska
8.Komisja Oświaty- Mirosława Borusewicz
9.Komisja Zdrowia- Andrzej Bartnicki
10.Komisja Sportu-Sławomir Grześkowiak
11.Komisja Gospodarki Komunalnej- Marek Stępa
12.Komisja Rewizyjna- Marek Dąbkowski
13.Komisja Budżetowa- Wojciech Szczurek
Rejestr zmian
Podmiot udostępniający: | Urząd Miasta Gdyni |
Odpowiedzialny za treść: | Magdalena Anuszek |
Wprowadził informację: | Lidia Rumel-Czarnowska |
Data wytworzenia informacji: | 19.02.2010 |
Data udostępnienia informacji: | 14.01.2010 |