Informacja o wynikach naboru na stanowisko: specjalista ds. PR i społeczności w Dziale Rozwoju i Komunikacji

Gdynia 27.03.2023
 
 
 

Pomorski Park Naukowo-Technologiczny Gdynia informuje o zakończeniu naboru na stanowisko: od inspektora do specjalisty ds. PR i społeczności w Dziale Rozwoju i Komunikacji.
 
Pomorski Park Naukowo-Technologiczny Gdynia, aleja Zwycięstwa 96/98, informuje, że w wyniku zakończenia procedury naboru na ww. stanowisko została wybrana:
 
Pani Magdalena Malara-Świtońska
 
Pani Magdalena Malara-Świtońska posiada kilkuletnie doświadczenie w zakresie realizacji działań PR. W swojej dotychczasowej pracy wielokrotnie współpracowała z dziennikarzami, występowała przed kamerą oraz prowadziła konferencje. Kandydatka od lat redaguje treści promocyjne i artykuły prasowe, posiada także doświadczenie w prowadzeniu profili w mediach społecznościowych. Ma na swoim koncie również doświadczenie w organizacji wydarzeń. Płynnie posługuje się językiem angielskim, jest osobą komunikatywną i wykazuje się wysoką kulturą osobistą. 
 
Dotychczasowe doświadczenie zawodowe oraz predyspozycje osobowe kandydatki w pełni odpowiadają zadaniom przypisanym stanowisku będącym przedmiotem naboru.

Rejestr zmian

Podmiot udostępniający: Urząd Miasta Gdyni
Odpowiedzialny za treść: Anna Borkowska
Wprowadził informację: Ewa Liniewska
Ostatnio zmodyfikował: Ewa Liniewska
Data wytworzenia informacji: 27.03.2023
Data udostępnienia informacji: 27.03.2023
Ostatnia aktualizacja: 27.03.2023
Data aktualizacji Czynność Osoba
27.03.2023 15:36 Dodanie informacji Ewa Liniewska